Dekoratif   Eşya   Boyama
ve Yaş Boyama
+90 (506) 762 00 15 (Kadir ARAT)
+90 (507) 361 20 89 (Orhan BOZKURT)
Eposta : ankayasboya@gmail.com

Hakkımızda

 

Firmamız kalite ve hizmet anlayışını “mükemmele ulaşma” tutkusuyla özetlemektedir.Sektöründe başarılı firmalar arasına girmeyi hedefleyen firmamız siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.


Kalite politikamız ;
Müşteri odaklı süreç yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak; müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak ve en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, dünya üzerinde rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.
 
Vizyonumuz

İş makinası ataşmanları imalatı yapan firmamız müşterilere en uygun  ve en kaliteli hizmeti sunma ayrıcalığını koruyarak bu sektörde büyümek ve kalıcı olmaktır

Misyonumuz

Dinamik ve çözüm odaklı ekibimizle müşterilerimize ihtiyaçları ve istekleri doğrfdultusunda hizmet vermek. İlkeli, dürüst çalışma prensibimizle sektörde iyi projelerde yer almak, kalıcı dostluklar kurmaktır.